عنوان کتاب: راهنمای آسان تحلیل آماری با SPSS


معرفی:
در این کتاب به شیوه تصویری و با زبانی ساده و روان به آموزش آزمون های مهم و پرکاربرد آماری پرداخته شده است و شامل آزمون های مقدماتی تا پیشرفته (تحلیل مسیر، تحلیل عاملی اکتشافی، رگرسیون لجستیک و...) می شود. آموزش بر اساس نسخه جدید این نرم افرار (نسخه 22) انجام شده است و آموزش های به همراه مثال و با ارائه تمرین صورت گرفته است. آموزش های این کتاب بر اساس منابع و رفرنس های معتبر علمی داخلی و خارجی است.
 
نحوه خرید کتاب(نسخه چاپی کتاب): 
پژوهشگران گرامی می توانند جهت دریافت این کتاب، آدرس خود را به همراه شماره تماس و کد پستی به همراه (09127694066) یا ایمیل   kh.stat@yahoo.com ارسال نمایند تا کتاب با پست پیشتاز برای شما ارسال شود. در تهران تا 48 ساعت و در شهرهای دیگر تا 3 روز کاری کتاب به دست شما می رسد. هزینه کتاب به همراه هزینه پست و پاکت در مجموع  75 هزار تومان است که قبل از ارسال کتاب به شماره کارت
  5905 0182 3373 6104  بانک ملت به نام رامین کریمی واریز فرمایید  دانلود نسخه PDF کتاب به صورت رایگان

زکات علم ترویج آن است
 
کتاب راهنمای آسان تحلیل آماری با SPSSحاصل تلاش حدود دوساله اینجانب (رامین کریمی) است که در آن به آموزش آزمون های مهم و پرکاربرد آماری پرداخته ام. در این کتاب سعی نموده ام که از زبانی ساده تر و روان تر نسبت به کتاب های آماری دیگر استفاده کنم. این کتاب کاملا تالیفی بوده و تمامی مثال ها، پرسشنامه انتهای کتاب، تصاویر، نمودارها، فلوچارت ها و ... در آن توسط اینجانب تدوین و نگاشته شده است.

امیدوارم این کتاب برای دانشجویان و دانش پژوهان مفید و راهگشا باشد...


 

جهت دانلود نسخه PDF کتاب بر روی لینک پایین کلیک کنید

------->   دانلود کتاب (کلیک کنید)


-------->  دانلود فایل داده های کتاب، با فرمت SPSS

مشخصات کتاب:
عنوان: راهنمای آسان تحلیل آماری با SPSS
مولف: رامین کریمی
ناشر: انتشارات هنگام
نوبت چاپ: اول، تابستان 1394
شابک: 2-2-93084-600-978
مشخصات ظاهری: 318صفحه، مصور، جدول، نمودار
قیمت:  55 هزار تومان (چاپ جدید)