دانلود نرم افزارهای آماری

در مرکز آماری خوارزمی سعی نموده ایم تا شما عزیزان را راهنمایی کنیم تا نرم افزارهای آماری مورد نیاز خود را از سایت ما یا سایت های معتبر به طور رایگان دانلود نمایید.
برخی از نرم افزارها به طور رایگان از سایت ما قابل دانلود است و برخی از نرم افزارها هم به دلایلی مانند حجم بالای نرم افزار، از سایت های اصلی یا سایت های دیگر قابل دانلود است که راهنمایی لازم را در این موارد به شما خواهیم داد.
پیشنهاد می کنیم برنامه هایی مانند MATLAB و SPSS  و SAS که حجم بالایی دارند را دانلود نکنین چون معمولا در نصب برنامه به مشکل برمی خورید، در مورد نرم افزارهای
MATLAB و SPSS و SAS بهتر است سی دی این برنامه ها را خریداری کرده و از طریق سی دی برنامه ها را نصب نمایید.

برای دانلود هرکدام از نرم افزارها بر روی تصویر نام نرم افزار کلیک نمایید.

(حجم فایل = 86 مگا بایت)


 

با کلیک بر روی عکس، سایت دانلود نرم افزار باز می شود. لازم به ذکر است که این نرم افزار همراه با نسخه 22 و بالاتر نیز ارائه می شود که به دلیل حجم زیاد نرم افزار برای دانلود، نرم افزار Amos به طور جداگانه برای دانلود قرار داده شده است. (حجم=67 مگا بایت)


 

برای دانلود نرم افزار ابتدا در سایت PLS ثبت نام کنید. پس از ثبت نام لینک دانلود نرم افزار و کد فعال سازی به ایمیل شما ارسال می شود. نرم افزار را از لینک دانلودی که به ایمیل شما ارسال شده دانلود کرده و نصب نمایید و کد فعال سازی را نیز وارد کنید. کد فعال سازی 3 یا 6 ماه است که در هنگام انقضا باید مجددا وارد سایت شده و کد فعال سازی جدید را دریافت کنید
 

  

  
 

  

  
 

 


 

با انتخاب عکس نرم افزار R، سایت اصلی نرم افزار باز می شود. گزینه

Download R 3.2.2 for Windows را انتخاب کنید (حجم=62 مگا بایت)