ارائه مشاوره آماری

 

آزمون ها و روش های آماری متعدد و متنوع هستند و متناسب با نوع پژوهش فرضیه ها و ابزار اندازه گیری و ... باید اقدام به انتخاب روش آماری مناسب نمود. در کنار این امر، آشنایی با چگونگی کار با نرم افزارها به خصوص در آزمون های پیشرفته نیز حائز اهمیت است. همچنین یکی از مواردی که شاید در ابتدای امر چندان مهم به نظر نرسد (اما در واقع مهم ترین بخش یک کار آماری است)، توانایی تفسیر نتایج آماری و ارائه گزارش آماری مناسب است.

 

معمول است که همه پژوهشگران با همه نرم افزارهای آماری یا روش های آماری آشنا نیستند و در پژوهش های متنوع خود در پی کسب مهارت های لازم در زمینه نرم افزارها و روش های آماری هستند. مراجعه به کتب و مقالات آموزشی یک از راه های آشنایی است اما معمولا حل مسائل خاص آماری، با استفاده از کتاب و مقالات زمان بر بوده و وقت زیادی را می گیردو مهم تر از آن معمولا مسائل خاص آماری به دلیل پیچیدگی و یا کاربردهای خاصی که دارند عموما به شیوه روان و قابل فهمی در کتب آماری ارائه نمی شود و در این زمان یا پژوهشگران باید با آزمون و خطا و صرف زمان زیاد مشکل آماری خویش را حل کنند یا به کلاس های آموزشی بروند و یا با افراد مطلع و مسلط به آزمون ها و روش های آماری مشورت کنند.


دانشجویان و پژوهشگران عزیز می توانند از مشاوره آماری کارشناسان و متخصصان ما بهره مند شوند. سوالات و مشکلات آزمون ها و روش های آماری را برای ما ارسال نمایید  تا زمان و تعرفه مشاوره آماری برای شما ایمیل شود و بتوانید مسئله آماری خود را حل نمایید.
 

درخواست مشاوره آماری