گروه خبري : جدیدترین رویدادها
تاريخ انتشار : 1396/12/03 - 13:47
كد :14

یک بار برای همیشه تحلیل آماری را بیاموزیم

ویژه رشته های روان شناسی و مدیریت

 

بسیاری از دانشجویان مقاطع تحصیلی کارشناسی ارشد و دکترا علاقه مند هستند که تحلیل آماری مقالات، پروژه ها و پایان نامه شان را خودشان انجام دهند و بتوانند به زیر و بم تحلیل آماری آشنا شوند.

توانایی تجزیه و تحلیل آماری یکی از موثرترین و متمایزترین مهارت هایی است که می تواند برای دانشجویان مفید باشد و آن ها را از سایر دانشجویان متمایز کند. همچنین تمامی کسانی که می خواهند تحلیل گر آمار شوند و در شرکت ها، دانشگاه ها و سازمان های کوچک و بزرگ مشغول کار شوند، باید به طور کاربردی و عمیق بر نرم افزارهای آماری و روش تفسیر یافته ها آشنا باشند.

مرکز آماری خوارزمی سال ها تجربه آموزش و اجرای پروژه های آماری را دارد و آماده است تا کاربردی ترین آموزش ها را با ساده ترین بیان علمی در اختیار شما قرار بدهد.

در این دوره ها 4 نرم افزار اصلی آماری آموزش داده می شود که شامل SPSS به عنوان نرم افزارهای پایه آماری، و نرم افزارهای مدل یابی معادلات ساختاری شامل LISREL ، AMOS ، PLS است.

 

مزایای دوره آموزشی

1- آموزش بر اساس مثال ها و داده های واقعی

2- آموزش تفسیر نتایج آماری

3- آموزش گزارش نویسی نتایج به شیوه استاندارد و به سبک APA

4- آموزش کاملا مفید و کاربردی (از بیان نکاتی که واقعا در کار تحلیل آماری اهمیتی ندارد اجتناب می کنیم تا زمان کلاس مفید و موثر استفاده شود)

5- امکان پشتیبانی و مشاوره به شرکت کنندگان به دوره بعد از دوره آموزشی (با شرایط ویژه)

6- زمان و مکان شناور (امکان برگزاری دوره ها در روز های فرد و جمعه - امکان برگزاری دوره های خصوصی در دفتر یا موسسه شما)

7- آموزش فوت و فن تحلیل آماری (نکاتی که حاصل سال ها تجربه است)

 

 

این دوره ها مناسب چه کسانی است؟

این دوره ها برای کسانی خوب است که می خواهند یک بار و برای همیشه تحلیل آماری و کار با نرم افزارهای آماری را بیاموزند

دانشجویان کارشناسی، ارشد و دکترا و اساتید محترم می توانند از این دوره ها استفاده کنند.

چه هیچ گونه آشنایی با تحلیل آماری نداشته باشید و چه آشنایی مقدماتی و متوسط داشته باشید، ما به شما منابع علمی و کتاب هایی را معرفی می کنیم که پیش از شروع هر جلسه آن ها را مطالعه کنید تا سرعت یادگیری شما به حداکثر برسد و جلسات آموزشی به صورت مفید و موثر و سریع تر برگزار شود.

 

مدرس دوره ها

تدریس دوره ها توسط اینجانب رامین کریمی انجام می شود و شما برای دریافت جزئیات دوره و طرح سوالات خود می توانید مستقیما با من در ارتباط باشد. بخشی از روزمه من در ادامه آورده شده است:

 1. تالیف کتاب "راهنمای آسان تحلیل آماری با SPSS"
 2. برگزاری کلاس های آموزشی متعدد در زمینه نرم افزارهای آماری
 3. صدها ساعت مشاوره آماری به دانشجویان، محققین و علاقه مندان به نرم افزارهای آماری
 4. داوری و ارزیابی ده ها مقاله و پایان نامه
 5. تحلیل آماری حدود 700 مقاله، پایان نامه مقطع ارشد و دکترا، طرح های پژوهشی و سازمانی

 

 

 

 

شرایط دوره ها

 • شما می توانید به طور کامل در تمامی دوره ها (4 نرم افزار) شرکت کنید یا با توجه به نیازتان فقط یک نرم افزار را آموزش ببینید. همچنین می توانید فقط بخشی از یک نرم افزار را با توجه به نیازتان آموزش ببینید. دوره زمانی یک کلاس خصوصی حداقل  3 ساعت است.
 • کلاس های آموزشی در تمام ساعات روزهای فرد و جمعه تشکیل می شود. در روزهای زوج امکان برگزاری کلاس نیست.
 • کلاس های آموزشی در تهران و کرج برگزار می شود.
 • محل  آموزش در موسسات آموزشی کرج و تهران است. کلاس های این موسسات برای برگزاری دوره ها توسط ما اجاره می شود و هزینه آن با ما است. همچنین شما اگر محل مناسبی را برای آموزش می شناسید می توانید پیشنهاد بدهید که در صورت مناسب بودن مسیر و دسترسی آسان، امکان برگزاری دوره ها در محل مورد نظر شما نیز وجود دارد. به طور معمول کلاس ها در ساختمان آموزشی علاءالدین برگزار می شود (واقع در خیابان شریعتی، 200 متر پایین تر از مترو شریعتی، جنب بانک پارسیان، پلاک 1174)
 • کلاس های خصوصی 1 نفره و کلاس های نیمه خصوصی به صورت 2 یا 3 نفره تشکیل می شود.
 • این دوره ها پیش نیاز ندارد و اگر هیچ آشنایی با آمار و نرم افزار هم نداشته باشید می توانید در این دوره ها شرکت کنید. ما منابع و کتاب ها و جزواتی را معرفی می کنیم که آشنایی مقدماتی با تحلیل آماری را کسب کنید.
 • بعد از برگزاری هر کلاس تمریناتی به شما داده می شود که مثال های واقعی است و براساس داده ها واقعی خودتان را محک می زنید.
 • چون هدف من و شما این است که طوری نرم افزار آماری و تحلیل آماری را بیاموزید که از عهده تحلیل آماری پروژه های خودتان بربیایید، در نتیجه اگر در طی دوره ها منابعی که به شما معرفی می کنیم مطالعه کنید، تمرین هایی که به شما داده می شود انجام دهید و مشکلات و سوالاتی که دارید حتما با ما درمیان بگذارید؛ مطمئن باشید که می توانید به خوبی تحلیل آماری را بیاموزید.
 • دوره های آموزشی فقط شامل 4 نرم افزار  SPSS - LISREL  - AMOS - PLS  است.

 

هزینه دوره ها

دوره های خصوصی ساعتی 70 هزار تومان است. دوره های 2 نفره ساعتی 50 هزار تومان برای هر نفر و دوره های 3 نفره ساعتی 40 هزار تومان برای هر نفر است.

طول دوره ها آموزشی به صورت کلی بدین ترتیب است

دوره کامل SPSS برای رشته های روانشناسی یا مدیریت  :    12 ساعت

دوره کامل هرکدام از نرم افزارهای مدلسازی معادلات ساختاری (لیزرل، ایموس و پی ال اس) برای رشته های روانشناسی یا مدیریت :  6 ساعت

نکته: تایم کلاس ها به شکلی است که قبل از هر کلاس موضوعاتی که باید مطالعه کنید در اختیارتان قرار می گیرد و شما با آمادگی اولیه وارد کلاس می شوید تا حداکثر بهره را از کلاس ببرید و بتوانیم دوره ها را سریع تر برگزار کنیم.

 

 

به طور خلاصه شرایط دوره آموزشی به صورت زیر است

 

 

شماره تماس جهت کسب اطلاعات بیشتر یا رزرو دوره ها:

 تلفن ثابت در تایم اداری :      02636508771

تلفن همراه مدرس دوره   :    09127694066    (تلگرام و واتس آپ)